Агенція «Дубинський і Ошарова» у числі кращих згідно з дослідженням «Лідери ринку»

Редакція "Юридичної Газети" оголосила результати нового рейтингового дослідження – "Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2017", у якому Агенцію "Дубинський і Ошарова" було відмічено серед 50-ти провідних юридичних фірм України у 2017 році.

Також за результатами дослідження Агенцію визнано юридичною фірмою № 1 у рейтингу "Лідери практик" серед рекомендованих фірм із авторського права та захисту прав інтелектуальної власності.

Почесне визнання в об'єктивному рейтингу - це не тільки гордість всієї нашої команди, але і стимул для ще більш наполегливої роботи.

"Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України" - це нове щорічне дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг від "Юридичної Газети", одного з юридичних ЗМІ України. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких фінансовий і репутаційний, а також позиції компаній в інших авторитетних міжнародних рейтингах. Дотримання балансу між репутаційними та фінансовими критеріями ранжування забезпечив об'єктивність підходу до оцінки.

З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням

Дивіться також