Вакансії

Нижче наведені посадові вимоги до юристів і фахівців з патентування об'єктів промислової власності Агенції «Дубинський і Ошарова». Бажаючих стати співробітниками нашої Агенції просимо надіслати своє резюме.

Ми практикуємо стажування студентів четвертого й п'ятого курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів. Обов'язковими умовами при цьому є вільне володіння англійською мовою і  теоретичні знання цивільного права.

Зарахування в штат провадиться при виникненні відповідної вакансії.

З питань роботи або стажування звертайтеся  за адресою: info@iplaw.com.ua

 

Посадові вимоги до працівників патентно-юридичної агенції «Дубинский и Ошарова»

 

Посада:         Юрист

Досвід роботи:    Мінімум 1 рік роботи в юридичній або патентно-юридичній фірмі, що працює з іноземними/міжнародними компаніями.

Посадові вимоги:  Вища юридична освіта, навчання або досвід роботи в англомовній країні вітаються; відмінне володіння англійською, українською і російськими мовами,  зокрема юридичною лексикою; знання законодавства України у сфері інтелектуальної власності, основ процесуального законодавства; уміле складання юридичних документів на українській і англійській мовах, дослідницькі і аналітичні здібності.

 

Посада:      Помічник юриста

Досвід роботи:      бажаний

Посадові вимоги:    Вища юридична освіта; відмінне володіння англійською, українською і російськими мовами,  зокрема юридичною лексикою; знання законодавства України у сфері інтелектуальної власності, основ процесуального законодавства; уміле складання юридичних документів на українській і англійській мовах.

 

Посада:      Старший фахівець з патентування і реєстрації об'єктів промислової власності

Досвід роботи:  Мінімум 1 рік роботи в юридичній або патентно-юридичній фірмі, що працює з іноземними/міжнародними компаніями.

Посадові вимоги:  Вища технічна або гуманітарна освіта, патентна освіта, кваліфікація патентного повіреного вітається; відмінне володіння англійською, українською і російськими мовами; знання законодавства України у сфері інтелектуальної власності,  уміле складання  документів на українській і англійській мовах, дослідницькі і аналітичні здібності.

 

Посада:      Фахівець з патентування і реєстрації об'єктів промислової власності

Досвід роботи:  Мінімум 1 рік роботи в юридичній або патентно-юридичній фірмі.

Посадові вимоги:  Вища технічна або гуманітарна освіта, патентна освіта; відмінне володіння англійською, українською і російськими мовами; знання законодавства України у сфері інтелектуальної власності,  уміле складання  документів на українській і англійській мовах.

Дивіться також