Охорона прав інтелектуальної власності в умовах воєнного стану в Україні: рекомендації для бізнесу

Спеціалісти «Дубинський і Ошарова» розробили рекомендації для бізнесу, які допоможуть зберегти права інтелектуальної власності компанії під час дії воєнного стану в Україні та успішно працювати в майбутньому.

детально
Legalising the illegal: how Russia is replacing foreign brands

Партнер «Дубинський і Ошарова» Антон Коваль та юрист Валерія Соколова у своїй статті для видання World Intellectual Property Review детально проаналізували зміни у законодавстві росії щодо інтелектуальної власності. 

 

детально
IP Stars 2022

У руках професіоналів «Дубинський і Ошарова» потужний інструмент, який слугує запорукою розвитку економіки – інтелектуальна власність. 

Раді повідомити, що дослідження Managing IP опублікувало рейтинг IP Stars 2022, яким відзначені лідери практики інтелектуальної власності у досліджуваних юрисдикціях. 

детально
INTA 2022 завершилась

Завершилася INTA 2022 - наймасштабніша подія в сфері інтелектуальної власності в світі!

Найбільшим враженням від конференції стала невимовно тепла та дружня підтримка Україні, яку українським делегатам висловлювали організатори та учасники конференції.

 

детально
13 квітня 2022 року набув чинності Закон України «Про захист інтересів осіб у сфері інтелектуальної власності у період дії воєнного стану»

Як ми зазначали у наших попередніх постах, в Україні забезпечується правова охорона інтелектуальної власності. Працюють патентні повірені, Укрпатент і банківська система.

детально
Михайло Дубинський прокоментував для WTR головний меседж, який Україна має на меті голосно повідомити усій світовій IP ком’юніті під час INTA

30 квітня у Вашингтоні розпочалася найочікуваніша подія для всіх професіоналів у сфері інтелектуальної власності в світі INTA2022.
 

детально
Ми працюємо!

Економіка України потребує такої самої підтримки, як і ЗСУ. Тільки разом ми можемо зміцнити її і наблизити нашу перемогу.

детально
Правовласник може створити технічні перешкоди для незаконного використання бібліотеки його шрифтів

Радник "Дубинський і Ошарова" Анастасія Казанкіна пояснила у коментарі для видання «Юридична практика» про нюанси охорони шрифтів як об'єктів авторського права та перспективи реальної заборони використання шрифтів Times New Roman, Arial, Verdana, Tahoma та Helvetica в росії.

 

детально
Перебіг строків, пов'язаних з охороною прав інтелектуальної власності в умовах воєнного стану

Про перебіг строків, пов'язаних з охороною прав інтелектуальної власності в умовах воєнного стану, читайте у статті радника "Дубинський і Ошарова" Миколи Потоцького

 

детально