Дослідження IP Stars опублікувало персональні рейтинги спеціалістів у сфері інтелектуальної власності

Індивідуальні рекомендації цьогоріч отримали одразу 3 партнери «Дубинський і Ошарова». 

детально
Опубліковані чергові результати щорічного дослідження IP Stars 2021

«Дубинський і Ошарова» рекомендована як найкраща (Tier 1) фірма в Україні у всіх категоріях послуг, пов’язаних із патентами.

детально
Міжнародний рейтинг The Best Lawyers™ in Ukraine 2022 визначив найкращих юристів та юридичні компанії в Україні

П’ять партнерів «Дубинський і Ошарова» визнані 12-м виданням Best Lawyers™ кращими юристами в сфері інтелектуальної власності в Україні.

детально
«Дубинський і Ошарова» - Юридична фірма року в сфері інтелектуальної власності 2021!

XV церемонія нагородження найкращих юридичних фірм та юристів України у різних сферах практики Юридична премія – Legal Awards 2021 відбулася 4 червня в заміському комплексі EQUIDES.

детально
BUSINESS PROTECTION 2021 - A2B FORUM

28.05.2021р. відбувся BUSINESS PROTECTION 2021 - A2B FORUM, організований Асоціацією адвокатів України. Одним із завдань заходу було обговорення найактуальніших питань та «підводних каменів» щодо захисту бізнесу: внутрішні та зовнішні загрози, особливості захисту бізнесу в окремих сферах діяльності.

детально
Національний орган інтелектуальної власності. Що це та навіщо?

Українська професійна спільнота вже тривалий час перебуває в очікуванні комплексної реформи сфери інтелектуальної власності. У жовтні минулого року Уряд ухвалив розпорядження «Про Національний орган інтелектуальної власності».

детально
Вікторія Сопільняк виступила суддею Муткорту з питань інтелектуальної власності Moot on Intellectual Property 5.0

Партнер «Дубинський і Ошарова» Вікторія Сопільняк виступила суддею фінального раунду UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 5.0, найбільшого в Україні муткорту з права інтелектуальної власності для студентів. Захід відбувся 25 квітня в режимі онлайн.

детально
Guzema Jewelry & "Золотий вік"

Нещодавно український ювелір Валерія Гузема, власниця ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry, офіційно звинуватила ювелірну компанію "Золотий Вік" у порушенні її прав на інтелектуальну власність, а саме у  плагіаті своєї першої колекції 2016 року.

детально
Право на ім'я

Використання імені фізичної особи іншими особами в художніх творах має безпосередній вплив на життя людей. Саме тому Цивільний кодекс України передбачає певні обмеження.

детально