Податок на Google, або що таке податок на електронні послуги та чи "загрожує" він українському споживачу?

Юрист "Дубинський і Ошарова" Анна Чепкова розповіла в своїй колонці для «Економічна правда», які нововведення можуть з’явитись у податковому законодавстві.

детально
"Партнерство: управління юридичним бізнесом в коронакризу".

Керуючий партнер «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський виступив спікером online-курсу "Партнерство: управління юридичним бізнесом в коронакризу", який провела Освітня платформа для юристів Leadership in Law 10-31 липня 2020 року.

детально
Про правильність визначення початку перебігу строку позовної давності у справах про визнання недійсними охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності.

Наприкінці травня 2020 року Верховний Суд прийняв постанову, яка має важливе значення не тільки для нашого клієнта - корпорації Jack Daniel's, а також для захисту прав інтелектуальної власності загалом.

детально
Практичні аспекти припинення правової охорони торговельної марки.

Вікторія Сопільняк, партнер "Дубинський і Ощарова", прочитала студентам Legal High School лекцію про практичні аспекти припинення правової охорони торговельної марки.

детально
Leadership in times of crisis by AmCham Ukraine.

Михайло Дубинський дав інтерв'ю Енді Гундеру, Президенту Американської торговельної палати в Україні, в рамках проекту Leadership in times of crisis.

детально
«Положення Болар».

«Положення Болар» та нещодавно прийнятий законопроект № 2429 - чи є між ними щось спільне?

детально
Непоглинання авторських прав суміжними і навпаки.

Музика в кафе, барах та ресторанах стала невід'ємною частиною атмосфери, адже саме вона допомагає відвідувачам розслабитись, підіймає настрій та вносить елементи святковості в наше буденне життя.

детально
Марафон до «Всесвітнього дня боротьби з підробками».

Керуючий партнер «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський 9 червня 2020 року виступив спікером онлайн марафону до «Всесвітнього дня боротьби з підробками».

детально
Специфіка захисту авторських прав і прав на торговельні марки в суді.

6 червня 2020 року Вікторія Сопільняк виступила спікером Дня інтелектуальної власності IP-Web-Day: Торговельні марки та Авторське право у Вищій школі адвокатури НААУ.

детально