BUSINESS PROTECTION 2021 - A2B FORUM

28.05.2021р. відбувся BUSINESS PROTECTION 2021 - A2B FORUM, організований Асоціацією адвокатів України. Одним із завдань заходу було обговорення найактуальніших питань та «підводних каменів» щодо захисту бізнесу: внутрішні та зовнішні загрози, особливості захисту бізнесу в окремих сферах діяльності.

детально
Національний орган інтелектуальної власності. Що це та навіщо?

Українська професійна спільнота вже тривалий час перебуває в очікуванні комплексної реформи сфери інтелектуальної власності. У жовтні минулого року Уряд ухвалив розпорядження «Про Національний орган інтелектуальної власності».

детально
Guzema Jewelry & "Золотий вік"

Нещодавно український ювелір Валерія Гузема, власниця ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry, офіційно звинуватила ювелірну компанію "Золотий Вік" у порушенні її прав на інтелектуальну власність, а саме у  плагіаті своєї першої колекції 2016 року.

детально
Право на ім'я

Використання імені фізичної особи іншими особами в художніх творах має безпосередній вплив на життя людей. Саме тому Цивільний кодекс України передбачає певні обмеження.

детально
Обговорення проєкту Правил ТМ

05.04.2021 р. Національна асоціація патентних повірених України (НАПА) провела обговорення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил складання, подання заявки на торговельну марку, заявки на міжнародну реєстрацію торговельної марки та проведення експертизи заявки на торговельну марку, міжнародної реєстрації торговельної марки з поширенням на Україну».

детально
Боротьба з патентним тролінгом

Серед різноманіття законодавчих змін у сфері інтелектуальної власності 2020 року є й такі, що покликані сприяти боротьбі з патентним тролінгом.

детально
Як статус добре відомої торгової марки захищає бізнес

Як свідчить наша практика, добре відомий статус торговельної марки є доволі ефективним інструментом у захисті прав на торговельну марку. 

детально
Керуючий партнер «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський виступив спікером проекту PARTNERS' SCHOOL Асоціації правників України

Проект дає змогу партнерам молодих юридичних компаній та практикуючим юристам, які лише планують створити власний бізнес, отримати особисту консультацію від титанів юридичного ринку - почути інсайди від колег, які вже пройшли тернистий шлях і досягли вагомих результатів.

детально
Визнання торговельної марки добре відомою

Добре відома торговельна марка уособлює в собі високу ділову репутацію та визнання у суспільстві, виступає надзвичайно цінним нематеріальним активом її правовласника, підвищує вартість бізнесу, а також має найвищий ступінь захисту відповідно до вимог чинного національного та міжнародного законодавства, до якого приєдналася Україна. 

детально