Агенція «Дубинський і Ошарова» в якості ексклюзивного юридичного радника UEFA успішно завершила комплекс проектів пов'язаних з фіналами Ліги Чемпіонів 2018

Агенція «Дубинський і Ошарова» виступила ексклюзивним юридичним партнером UEFA і з успіхом завершила комплекс проектів пов'язаних з проведенням в м. Києві фінальних футбольних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА і Ліги Чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018.

Команда Агенції «Дубинський і Ошарова» супроводжувала розробку і прийняття спеціального закону, здійснювала комунікацію, переговори і супровід договірних відносин з різними органами влади та Федерацією Футболу України, виступала консультантом (з аутсорсингом колег по ринку) в різних галузях права, розробила і імплементувала антиконтрафактну стратегію, супроводжувала програму проти паразитичного маркетингу, і здійснювала захист комерційних прав УЄФА.

Комплексом проектів керував партнер Ярослав Огнев’юк, До успіху також причетні юрист Петро Шпакович, адвокати Дмитро Нікулеско і Сергій Кочкарьов, і юрист Марія Курбатова.

Дивіться також