Агенція «Дубинський і Ошарова» в ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2017

Довгоочікувані результати Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2017 року», організованої видавництвом «Юридична практика», оприлюднені, а це значить, що увесь юридичний ринок тепер може насолодитися результатами своєї наполегливої праці протягом року.

Згідно з результатами щорічного дослідження Агенцію «Дубинський і Ошарова» відзначено в числі 50 провідних юридичних фірм, а також одним з лідерів ринку в сфері інтелектуальної власності. Крім того, Агенція фігурує в списку 50 провідних фірм України з фінансової ефективності.

В галузевому рейтингу визнання юридичних фірм з інтелектуальної власності команда «Дубинський і Ошарова» займає друге місце серед найсильніших юридичних фірм, які практикують у сфері інтелектуальної власності.

Партнер Агенції Ярослав Огнев'юк знову визнаний фахівцем № 1 у сфері інтелектуальної власності, що дозволило йому очолити індивідуальний рейтинг юристів зазначеної практики.

Крім того, ще два партнера Агенції Антон Коваль та Вікторія Сопільняк фігурують серед відомих юристів в сфері інтелектуальної власності.

Уже не перший рік керуючий партнер Михайло Дубинський удостоєний звання авторитетного юриста галузі, що по праву дає йому можливість вважатися одним з кращих в практиці.

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм України, будучи повноцінним Гідом по ринку юридичних послуг для великого бізнесу.

Дані рейтингу «50 провідних юридичних фірм України» доступні за посиланням

Дивіться також