Агенції «Дубинський і Ошарова» вдалося визнати торговельну марку «TOYO» добре відомою в Україні

Агенція «Дубинський і Ошарова» успішно захистила права Toyo Tire & Rubber Со., Ltd. у судовій справі про визнання торговельної марки «TOYO» добре відомою в Україні, припинення порушення прав на торговельну марку та переделегування доменного імені toyo.in.ua на користь клієнта Агенції. Рішенням Солом'янського районного суду міста Києва від 16 червня 2017 року торговельна марка «TOYO» визнана добре відомою в Україні для товарів 12 класу МКТП: «автомобільні шини» станом на 1 червня 2003 року.

Агенція «Дубинський і Ошарова» успішно довело добре відомий статус торговельної марки «TOYO» на території України, і домоглося заборони відповідачеві використовувати добре відому в Україні торговельну марку «TOYO» в доменних іменах і мережі Інтернет. Також  Агенція домоглася переделегування доменного імені toyo.in.ua на користь клієнта Агентства.

Інтереси компанії Toyo Tire & Rubber Со., Ltd представляли партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» Ярослав Огнев'юк, а також юристи Сергій Кочкарьов і Петро Шпакович.

Дивіться також