«Дубинський і Ошарова» інвестувала у PatentBot.

Спільні зусилля LegalTech-команди PatentBot та глибокої експертизи спеціалістів «Дубинський і Ошарова» дозволить ще більше удосконалити алгоритми і процедури сервісу, розширити кількість послуг та додати новий функціонал. Більше того, це надасть PatentBot конкурентну перевагу на глобальному ринку.

Керуючий партнер «Дубинський і Ошарова» Михайло Дубинський про те, з якою метою фірма долучається до PatentBot: “Ми тривалий час спостерігали за проектом PatentBot, оскільки були впевнені в своєчасності створення такого інструменту. Тому коли команда PatentBot звернулася до нас із пропозицією приєднатися та спільними зусиллями покращити продукт, ми майже не вагаючись погодилися.

Наша спільна мета - зробити PatentBot зручною та незамінною платформою для менеджменту інтелектуальної власності (IP) не тільки для заявника чи власника охоронного документу, а, в першу чергу, для наших колег - юристів та IP спеціалістів із різних країн.

Ми прагнемо максимально удосконалити і розширити можливості PatentBot та зробити його українським продуктом, відомим у світі. Це, звісно, досить амбітна заява, але я налаштований оптимістично і впевнений у професіоналізмі та цілеспрямованості нашої спільної команди”.

СЕО PatentBot Наталія Владимирова про співпрацю з «Дубинський і Ошарова»: “Ми дуже давно знайомі з Михайлом Дубинським, завжди прислухалися до його оцінки та порад. І от тепер вирішили “легалізувати” наші бізнес-відносини та об’єднати наш інноваційний продукт з його багаторічним досвідом. Щиро вдячні за віру у проект та бажання зробити його ще кращим!”


Co-founder PatentBot Артем Афян про очікування від співпраці з «Дубинський і Ошарова»: “Найважливіше в цьому партнерстві - це об'єднання інноваційності стартапа і колосального досвіду та авторитету компанії «Дубинський і Ошарова». Наші нові партнери вкладають в проект PatentBot більше, ніж просто інвестиції.  Вони привносять дуже глибоке знання ринку та ідеї. Ми дуже розраховуємо, що це надасть колосальний буст проекту в короткий проміжок часу.”

PatentBot був створений у 2017 році для реєстрації торговельної марки в Україні та інших країнах світу. За два роки роботи Messenger-бот став одним із найбільш перспективних стартапів України. Його географія на сьогоднішній день охоплює, крім України, ринки СНД, ЄС, США та Китаю. Влітку 2019 року PatentBot отримав ангельські інвестиції з оцінкою в 1 млн. доларів.

Co-founder PatentBot, Артем Афян про очікування від співпраці з «Дубинський і Ошарова»: “Найважливіше в цьому партнерстві - це об'єднання інноваційності стартапа і колосального досвіду та авторитету компанії «Дубинський і Ошарова». Наші нові партнери вкладають в проект PatentBot більше, ніж просто інвестиції.  Вони привносять дуже глибоке знання ринку та ідеї. Ми дуже розраховуємо, що це надасть колосальний буст проекту в короткий проміжок часу.”

PatentBot був створений у 2017 році для реєстрації торговельної марки в Україні та інших країнах світу. За два роки роботи Messenger-бот став одним із найбільш перспективних стартапів України. Його географія на сьогоднішній день охоплює, крім України, ринки СНД, ЄС, США та Китаю. Влітку 2019 року PatentBot отримав ангельські інвестиції з оцінкою в 1 млн доларів.

Дивіться також