«Дубинський і Ошарова» захистили права компанії Лукойл на торговельну марку.

17 жовтня 2019 р. Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення суду першої інстанції про визнання недійсними права інтелектуальної власності на торговельну марку російського виробника автомобільних мастил, що містить словесний елемент «LUXOIL».

 

Нагадаємо, що в 2018 році російський «Лукойл» як правовласник торгової марки «LUKOIL», зареєстрованої, в тому числі для автомобільних мастил, звернувся з позовом до іншої російської компанії - власника комбінованої торгової марки, яка містить схожий до ступеня змішування словесний елемент «LUXOIL», зареєстрована для однорідних товарів. Після практично півторарічного судового розгляду компанії «Лукойл» вдалося захистити права на торгову марку «LUKOIL», отримавши рішення, що набрало законної чинності.

 

Представництво інтересів Лукойл в українських судах забезпечувала команда «Дубинський і Ошарова», в складі керуючого партнера Михайла Дубинського, партнера Вікторії Сопільняк і адвоката Анастасії Казанкіної.

 

Коментуючи рішення, партнер «Дубинський і Ошарова» Вікторія Сопільняк зазначила: «Позиція суду в цій справі, на мою думку, абсолютно логічна і законна, хоча і не зовсім стандартна. У справі було проведено 6 експертиз, лише одна з яких призначалася судом. Суди зуміли оцінити висновки експертів і покласти в основу судового рішення тільки ті, які визнали належними, допустимими, достатніми і достовірними доказами, не ставлячи на чільне місце суб'єкта призначення і суб'єкта проведення експертизи».

 

Дивіться також