Партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» виступила з доповіддю на конференції «Теорія і практика судової експертизи у сфері ІВ в епоху реформ»

5 жовтня 2017 року відбулася конференція «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ», організаторами якої були Комітет інтелектуальної власності Асоціації правників України спільно з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Комітетом інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України.

В ході роботи конференції, обговорювалися важливі теоретичні і практичні питання судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху змін і перетворень.

Зокрема, Вікторія Сопільняк виступила з доповіддю на тему «Практика розгляду судових справ по «фармацевтичним» об'єктам інтелектуальної власності в контексті застосування спеціальних знань». Вікторія акцентувала увагу аудиторії на тому, що головним є якість експертизи, а не кількість експертних висновків. Крім того, судова експертиза не повинна зводиться до технічного набору дій при вирішенні спору, а призначатися лише за наявності реальної необхідності в спеціальних знаннях. На думку Вікторії, створення спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності, до складу якого входитимуть судді, що спеціалізуються на «інтелектуальних» справах, дозволить забезпечити однаковість практики, в тому числі і в питаннях необхідності призначення судових експертиз у такій категорії справ.

Дивіться також