Міжнародний рейтинг The Legal 500 оприлюднив результати свого дослідження ринків юридичних послуг Європи, Близького Сходу та Африки.

Цьогоріч вже три партнери фірми – Михайло Дубинський, Ірина Ошарова та Вікторія Сопільняк - включені до переліку лідерів IP практики в Україні. The Legal 500 EMEA 2020 вперше відзначає Вікторію в рейтингу і одразу ж у категорії найкращих IP спеціалістів України. Клієнти фірми так характеризують Вікторію: «Вікторія Сопільняк демонструє високий рівень співробітництва, відкритість та викликає довіру. Вона має глибокі знання та досвід, здатна творчо мислити та пропонувати нестандартні підходи до пошуку оптимальних рішень».

Керуючий партнер Михайло Дубинський і партнер Ірина Ошарова щороку отримують  високе визнання рейтингу за свій вклад у розвиток сфери інтелектуальної власності в Україні.

Партнери Тетяна Шпакович та Антон Коваль відзначені виданням за «високий рівень та оперативність надання практичних консультацій, а також велике бажання досягти для клієнтів найкращих результатів».

Ми щиро вдячні нашим клієнтам за таку високу оцінку роботи нашої фірми: «Фірма має глибокі знання та відповідні навички, виявляє відкритість у роботі з клієнтами, характеризується високим ступенем взаємодії між членами команди та орієнтованістю на результат. Вони демонструють здатність працювати ефективно в кризових умовах, коли має місце високий рівень стресу, брак інформації та зовнішній тиск».

The Legal 500 - провідне міжнародне видання, яке вже протягом декількох десятиліть проводить глибоке дослідження юридичного ринку більш ніж у 150 країнах світу. Відзнака The Legal 500 свідчить про високе визнання фірми клієнтами і дослідниками рейтингу, засноване на успішно проведених проектах та глибоких професійних знаннях у сфері права інтелектуальної власності.

Детальніше з результатами рейтингу можна ознайомитись за посиланням: https://www.legal500.com/c/ukraine/intellectual-property/

Дивіться також