Legalising the illegal: how Russia is replacing foreign brands

Після вторгнення в Україну проти росії було введено понад 10 128 санкцій, які містили заборону на експорт високотехнологічної продукції, продукції подвійного використання та деяких інших товарів. Крім того, понад 600 всесвітньо відомих брендів оголосили про вихід з російського ринку. Проте, намагаючись йти наперекір цивілізованому світу та щоб залишити доступними на своєму ринку деякі товари та послуги, російський уряд вніс деякі зміни до нормативно-правових актів щодо ІВ. Цим росія продемонструвала тотальне нехтування міжнародними договорами у сфері інтелектуальної власності.

Партнер «Дубинський і Ошарова» Антон Коваль та юрист Валерія Соколова у своїй статті для видання World Intellectual Property Review детально проаналізували зміни у законодавстві росії щодо інтелектуальної власності, зосередивши свою увагу на питаннях:

  • примусового ліцензування;
  • зростання правопорушень у сфері ІВ та відсутності захисту для правовласників;
  • запровадження паралельного імпорту товарів;
  • тимчасового управління іноземними підприємствами.

Окрім того, Антон та Валерія висловили думку щодо того, якими мають бути дії міжнародної спільноти у відповідь на грубі порушення прав ІВ з боку країни-агресора.  

 

Ознайомитись зі статтею можна за посиланням: https://www.worldipreview.com/article/legalising-the-illegal-how-russia-is-replacing-foreign-brands?success_login=1&success_login=1

 
Дивіться також